מודעות גוגל
אודות

הכרויות ברשת


גרופיס הוקמה בעקבות המחאות הציבוריות שקמו בארץ מתוך מטרה לנסות לעשות שרות של "צדק חברתי". אנו מאמינים שכל אחד במדינתנו הקטנה זכאי ליהנות ממוצרים שווים בלי לשלם כפל כפליים. נשתדל להציג את מיטב המוצרים במחירים הוגנים ושווים

גוגל חדש

אודות

גולש יקר, האינטרנט של היום נותן לכולנו את היכולת לבחור בקליק אחד צעצועים ומוצרים שונים, מרבית מחירי המוצרים המיובאים בארץ פשוט מטורפים עקב המיסוי הגבוה כשבסופו של דבר הכל מתגלגל עלינו הצרכנים.

למה עלי לשלם על מוצר כמעט פי שלוש מערכו האמיתי כשאני יכול לרכוש אותו ישירות מחו"ל? באתר גרופיס (כשמו כן הוא - קבוצות מוצרים) היבוא האישי תמצאו מוצרים שהם להיטים ממיטב היצרנים.

פשוט להירשם ועוד יותר פשוט לקנות ולהרוויח בגדול! לחצו כאן להרשמה וקבלו 5% הנחה על הקניה הבאה שלכם.

היום אפשר ליבא כמעט כל דבר ולחסוך המון כסף. יש מוצר שמעניין אותך? ספר לנו ונשתדל להשיג לך אותו במחיר נמוך בעשרות אחוזים מהמחירים בארץ - לחץ כאן.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בגרופיס שיוביל למהפיכה צרכנית בישראל. כולנו ראינו את הכתבות בטלוויזיה על מחירי המוצרים בארץ, סתם לדוגמא בובת ברבי שעולה כאן בארץ כ 120 ש"ח ניתנת לרכישה כולל משלוח מחו"ל בכ 50 ש"ח... ולא חסרות דוגמאות.

האינטרנט של היום נותן לכולנו את היכולת לבחור בקליק אחד צעצועים ומוצרים שונים, מרבית מחירי המוצרים המיובאים בארץ פשוט מטורפים עקב המיסוי הגבוה כשבסופו של דבר הכל מתגלגל עלינו הצרכנים. הגיע הזמן שמעמד הביניים יעמוד על הרגליים!

בבדיקה אחרונה שעשינו לקראת פורים שעבר, התברר למשל כי ניתן לרכוש מגוון של תחפושות במחירים ממש מצחיקים, וכשאתם רוכשים בגרופיס, אתם יכולים לחסוך מאות שקלים.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהובלת המהפיכה הצרכנית ולרכוש בגרופיס את המוצר שבא לכם, יש מוצר שמעניין אותך? ספר לנו ונשתדל להשיג לך אותו במחיר נמוך בעשרות אחוזים מהמחירים בארץ. וכך ככל שירבו הבקשות יהיו עוד ועוד מוצרים שווים עבורכם.

מהם המוצרים הנמכרים ביותר באינטרנט?
לפי הסטטיסטיקות, ספרים נמכרים הכי הרבה באינטרנט. עוד מוצרים שנמכרים המון ומהווים נתח משמעותי מהיקף הרכישות באינטרנט הם: מוצרי חשמל, מוצרי מחשוב, מוזיקה, צעצועים, גאדג'טים (טאבלטים , אייפונים וכדומה) באתר גרופיס נרכז עבורך את המוצרים והלהיטים החמים במחירים כמעט ללא תקדים. שתהיה גלישה ורכישה נעימה.

צוות גרופיס.צפה בהכל | דפים:
צפה בהכל | דפים:
  • שתף ברשת:
  • digg.com
  • delicious.com
  • facebook.com